Koçaslanlar, Yol Güvenliğini En Üst Seviyeye Taşıyacak


Satış, satış sonrası, yedek parça, ikinci el, akaryakıt ve sigorta hizmetlerinden oluşan kapsamlı hizmet yelpazesini 6 ilde, 17 ayrı lokasyonda 750 kişilik ekibi ile sunan Koçaslanlar Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, İzmir Kemalpaşa tesislerinde üretimi tamamlanan ve satışına başlanan Tırsan Şasi üzerine PAKCS Kapaklı Damper ile, kaliteyi ve yol güvenliğini üst seviyede sunacaklarını belirtti.

 

“GÜVEN İNŞA EDİYORUZ”

 

‘Yüklerinizi taşımak için sağlam bir sebebimiz var’ diyen Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan “Koçaslanlar Ailesi olarak; ülkemiz, müşterilerimiz ve şirketlerimiz adına ‘Toplam Fayda sağlamak’ mottosuyla çıktığımız yola, işin merkezinde müşteri memnuniyetini esas aldık. Çünkü bizim için başarı demek, yüzü gülen müşterilerdir. Müşterilerimizin satış ve satış sonrasındaki süreçlerde onların çözüm ortağı olmak temel prensibimizdir. Maksimum memnuniyet odaklı yaklaşımımızı günün şartlarına entegre edebilmek için teknolojiyi ve yenilikleri titizlikle takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz edip onların ihtiyaçlarına en doğru zamanda, en doğru biçimiyle cevap veriyoruz. Onların bizlerden bir ürün veya hizmet aldığında gönüllerinin rahat olmasını sağlıyor, Güven inşa ediyoruz” dedi.

 

İZMİR’DE YENİ YATIRIM

 

Mahmut Koçaslan, sorumluluklarının farkında olarak müşterileriyle birlikte büyüdüklerini ifade ederek “Bu anlayış ve sorumluluk ile İzmir’deki tesislerimizde kapaklı damper üretimine başladık. Bu kapaklı damperin alt şasi grubunu, 2006’dan beri kesintisiz bayiliğini yaptığımız Tırsan şasi üzerine inşa ediyoruz. Kapaklı damper sektöründe en büyük sorun üretim süreçlerinde bir standardın olmamasıdır. Bu sebep de bizlerin bu yatırım içerisine girmemize neden olmuştur.