Bizim İçin Başarı Yüzü Gülen Müşteridir


· Satış sonrası hizmetlerinizden bahseder misiniz?

 

YANIT: İstanbul Orhanlı, İstanbul Hadımköy, Kocaeli ve Bursa Plazalarımız ile Marmara hinterlandına hitap ediyoruz. Renault Trucks ve Tırsan markalarının yetkili satış /servis hizmetlerini vermekteyiz. 7/24 Yol Yardım sistemimiz bulunmakta. Müşterilerimizin araç alırken finansman konusunda Renault Trucks Finans Hizmetleri’nin avantajlarını sunmaktayız. Ayrıca sigorta ve yedek parça ihtiyaçlarında total çözüm ortaklığı yapmaktayız.

 

· Bulunduğunuz sektörde sizi rakip firmalardan ayıran özellikleriniz nelerdir?

 

YANIT:” Ülkemiz, müşterilerimiz ve şirketlerimiz adına Toplam Fayda sağlamak” mottosuyla çıktığımız yola, işin merkezinde müşteri memnuniyetini esas aldık. Çünkü bizim için başarı demek, yüzü gülen müşterilerdir. Müşterilerimizin satış ve satış sonrasındaki süreçlerde onların çözüm ortağı olmak temel prensibimiz. Maksimum memnuniyet odaklı yaklaşımımızı günün şartlarına entegre edebilmek için teknolojiyi ve yenilikleri titizlikle takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi analiz edip onların ihtiyaçlarına en doğru zamanda, en doğru biçimiyle cevap veriyoruz. Onların bizlerden bir ürün veya hizmet aldığında kafalarının ve gönüllerinin rahat olmasını sağlıyoruz. Güven inşa ediyoruz… Ve bu güvene layık olmak için sorumluluklarımızın farkında olarak müşterilerimizle birlikte büyüyoruz. Güven, kalite, hizmet hızı bizi rakiplerimizden ayıran temel öğeleri oluşturuyor.

 

· Hızla gelişen taşımacılık sektöründe ileriye dönük projelerinizden bahseder misiniz?

 

YANIT: Koçaslanlar ailesi olarak 2021 yılında, İzmir’deki tesislerinde kapaklı damper üretimi yapacağız. Bu kapaklı damper alt şasi grubunu, 2006’dan beri kesintisiz bayiliğini yaptığımız TIRSAN şasi üzerine inşa edeceğiz.