Geleneksel İftar Yemeğinde Koçaslanlar Holding İle Tse Arasında Hizmet Protokolü İmzalandı


Bursa - Türk Standartları Enstitüsü(TSE) İl Koordinatörlüğü’nün geleneksel iftar yemeği yoğun bir katılımla gerçekleşti. Nilüfer Asya Spor Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine TSE'nin davetlisi olarak Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Koçaslanlar Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçaslan, Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur ve Koçaslanlar Holding Kurumsal İletişim Müdürü Canan Avcı da katıldı.
Programda ayrıca, TSE ve Koçaslanlar Holding arasında yapılan hizmet protokolü de imzalandı. Protokolün içeriği hakkında bilgi sunan Mustafa Karaman, Bursa’da bir ilki gerçekleştirdiklerini, Koçaslanlar Holding’in ülke genelindeki tüm tesislerinin belgelendirme faaliyetlerini, elektriksel ölçümlerini, iş sağlığı ve güvenliği ekipmanlarının kontrolünü, muayenesini ve denetimini sağlayacaklarını söyledi.
Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçaslan ise protokolün önemine değindi. Türkiye’nin rekabet gücünü arttırmak, ulusal ve uluslararası düzeyde ticaretini kolaylaştırmak, toplumun yaşam düzeyini düzeltmek için etkin ve güvenilir bir şekilde çalışmalarını sürdüren TSE’den hizmet alacakları için mutlu ve gururlu olduklarını ifade eden Koçaslan, "Koçaslanlar Ailesi olarak Türkiye’deki otomotiv pazarında söz sahibi olmak için 8 ilde, 20 ayrı lokasyon ile 26 dünya markasının bayiliğini ve distribütörlüğünü yapmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarının paralelinde hareket ederek bulunduğu pazarda faaliyet gösteren Koçaslanlar, öğrenen, gelişen, değişime adapte olan, daima rekabetçi yanını muhafaza eden, ticari ilişkide bulunduğu tüm kuruluşların çalışmaktan mutluluk duyduğu bir şirket olmayı temel felsefesi olarak benimsemiştir." diye konuştu.
Muhsin Koçaslan, TSE ekibinin Koçaslanlar Holding olarak müşteri ihtiyaçlarının paralelinde hareket eden şirket yapısına katkı sağlayacağına inançlarının sonsuz olduğunu belirtti.